Zahájení Lázeňské sezóny Mariánské lázně 2017

od: Pátek, 12. květen 2017
do: Neděle, 14. květen 2017
lokalita:
naposledy upravil: Krušnohorci

Město Mariánské Lázně chystá otevření další lázeňské sezóny. Tradičně to bude druhý květnový víkend (12.–14. května 2017). Víkend naplněný příjemnou atmosféru a bohatým programem.

Hlavním dějištěm akce se stane opět mariánskolázeňská kolonáda a její blízké okolí. Hlavní částí oslav bude mše svatá a slavnostní akt - žehnání pramenům. V rámci slavnostního aktu bude odhalena busta Petra Hapky, autora první skladby mariánskolázeňské fontány.

Zahájení lázeňské sezóny je jen kulturní, ale také společenskou akcí. Na jednom místě bude možné vidět představitele města, místní občany, hotelové hosty, podnikatele, zástupce partnerských měst, představitele církve, zástupce politické scény a další vzácné hosty.

Organizátoři připravují opět bohatý program i tradiční jarmark. Programová nabídka pamatuje také na děti a chybět nebude ani ohňostroj či historické osobnosti. Již nyní se můžeme těšit na Vladimíra Hrona, kapelu 100 zvířat, The Backwards Beatles Revival, kapelu Jelen a mnoho dalších účinkujících.

https://www.marianskelazne.cz/zls/Přidej komentář k akci Zahájení Lázeňské sezóny Mariánské lázně 2017