Vinobraní Litoměřice

od: Pátek, 15. září 2017
do: Sobota, 16. září 2017
lokalita: České středohoří, Litoměřice
ověření: akce bez záruky
naposledy upravil: Krušnohorci

Program letošního vinobraní.....
pátek 15.9.
HLAVNÍ SCÉNA
16:00 Varmužova cimbálová muzika (www.varmuzika.cz)
17:30 Hromosvod (www.hromosvod.com)
19:00 Miro Šmajda (www.mirosmajda.com)
20:30 Medvěd 009 (www.medved009.cz)
22:30 Clamortis (www.clamortis.cz)
OHŇOVÁ SHOW
HISTORICKÁ SCÉNA
15:45 Zahájení slavností, úvodní ballabile účinkujících
16:00 Komedianti a kejklíři na rynku
17:00 Kterakero se nepoctiví kupci trescou
17:30 Střepy a hřebíky...fakírské představení
18:00 Furiantská pohádka
18:45 Kterakto se zbraněmi šermovati
19:20 Právo útrpné aneb kat litoměřický
20:00 Žongléři a kejklíři aneb v Litoměřicích je veselo
20:30 Kousky fakírské
NÁDVOŘÍ DIVADLA K.H.MÁCHY
17:00-19:00 Pěvecké sbory a divadelní spolky Litoměřic a okolí
NÁDVOŘÍ GOTICKÉHO HRADU
Od 16:00 Orchestry, soubory a sólisté ZUŠ Litoměřice
(Nezrychluj!, Zpěváci ze třídy Z.Jelena, Junior band, Schizzo band)
KOSTELNÍ NÁMĚSTÍ
Během dne k posezení, poslechu i tanci hrají:
Camna, Jiří Ospalík, Zdeněk Krejčí, Marcela Laurinová, The Brownies, Matouš Kobylka-sax, Renáta Drossler, Rosťa Pechoušek, Blue Green, Karlos Chodoros, Kali Dezert
ATRIUM U PARKU V.HAVLA
16:00 Don Wende
17:30 Patrik_S
19:00 Kazuyoshi
20:00 Grunny
21:00 Shira
22:00 Andro Gee
23:00 ExCrew
17:00-19:00 Strašidelné sklepení
Po celý den: lunapark, zookoutek
--------------------------------------------------------------------------------
sobota 16.9.
HLAVNÍ SCÉNA
10:00 Vávrovanka (www.vavrovanka.com)
11:30 Báry (www.kapelabary.cz)
13:00 kapela FiHa (www.facebook.com/fihaband/?sw_fnr_id=4258275597)
14:00 PRŮVOD KRÁLE KARLA IV.
15:00 Vítězové Little star 2017
16:00 Holden (www.kapelaholden.cz)
17:30 Perutě a Milan Peroutka (www.perute.com)
19:00 Janek Ledecký (www.ledecky.cz)
OHŇOSTROJ
20:30 Eddie Stoilow (www.eddiestoilow.com)
22:30 Relax (www.relax-music.cz)
HISTORICKÁ SCÉNA
10:45 Zahájení slavností, úvodní ballabile účinkujících
11:00 Dopolední pohádka pro kluky a holky
12:00 Kyrysník jejího veličenstva
12:30 Mistr ostrého meče ... a tupého pohledu
13:00 Mistři kodu meče a rapíru
13:30 Kejklíři na litoměřickém rynku
15:00 Kousky provazochodecké
16:00 Komedianti na káře
16:30 Kdo jest se šermovati neučil ... představení šermířské
17:00 Šermíři a komedianti
17:30 Představení s koňmi ... aneb vivat císařovna
18:00 Za čest a slávu ...šermíři
18:30 Na vysutém laně...aneb provazochodkyně na rynku
19:00 Ve městě bude pořádek...kat litoměřický
19:30 Kejklíři a komedianti
20:00 Večerní souboje a půtky
21:00 Poslední rozloučení
NÁDVOŘÍ DIVADLA K.H.MÁCHY
11:00 Nábor šašků - nezávislé divadlo
12:00 Soutěže pro děti
12:30 Zlatý zvoneček - divadlo K.Čapka Děčín
13:15 Soutěže pro děti
15:00 Rozárčina postýlka - divadlo Dívadlo
15:50 Soutěže pro děti
16:30 Hýbánky s Týnou a Zdeňkem (TV Déčko)
NÁDVOŘÍ GOTICKÉHO HRADU
14:30 Rene Trossman
16:00 Tres Quatros Kvintet
17:30 Gabriela Kolčavová Trio
19:00 Bordo
22:00 Electroswing
KOSTELNÍ NÁMĚSTÍ
Během dne k posezení, poslechu i tanci hrají:
Camna, Jiří Ospalík, Zdeněk Krejčí, Marcela Laurinová, The Brownies, Matouš Kobylka-sax, Renáta Drossler, Rosťa Pechoušek, Blue Green, Karlos Chodoros, Kali Dezert
ATRIUM U PARKU V.HAVLA
16:00 Švícko
17:30 Motive
19:00 Dave_J
20:00 Kubator
21:00 Kework
22:00 Paskvill
23:00 Partyzon
Po celý den: lunapark, zookoutek
Změna programu vyhrazena - MKZ LTM



Přidej komentář k akci Vinobraní Litoměřice