Víkend na farmě v době závodů Czech Truck Prix - jen cca 8 km od autodromu

od: Pátek, 01. září 2017
do: Neděle, 03. září 2017
lokalita: Mostecko, Braňany
ověření: akce bez záruky
naposledy upravil: Selský dvůr

Nezapomenutelný zážitek pro každého - ubytování na farmě se zvířátky kousek od autodromu v Mostě!
Více o nabídce
Představte si pohodu ve dvou, kde se Vaším ubytováním stane útulný pokojíček s vlastním sociálním zařízením. A kde ten pokojíček bude? V areálu Selského dvora - dvora plného zvířátek, oázy klidu a pohody.

Selský dvůr je bývalou významnou hospodářskou usedlostí, jež dodnes tvoří několik hospodářských budov. V minulých letech prošel celý areál komplexní rekonstrukcí a dostavbou , o čemž se zde můžete přesvědčit na každém kroku. Ve stájích se postupně zabydleli koně mnoha plemen, své příbytky našli oslíci, miniprasátka, králíci, kozy a ovečky a každým rokem přibývají další zástupci hospodářských zvířat.

Největším závodním strojům na světě bude patřit Autodrom v Mostě. Nenechte si ujít velkolepý závod Czech Truck Prix s doprovodným adrenalinovým programem, zábavou pro děti a Truck festivalem.

Více na: http://www.slevyusteckykraj.cz/produkt/vikend-na-farme-v-dobe-zavodu-czech-truck-prix-jen-cca-8-km-od-autodromu-343Přidej komentář k akci Víkend na farmě v době závodů Czech Truck Prix - jen cca 8 km od autodromu