Kyselské slavnosti

od: Sobota, 27. květen 2017
do: Sobota, 27. květen 2017
lokalita: Karlovarsko, Stráž nad Ohří
ověření: akce bez záruky
naposledy upravil: Krušnohorci

Kyselské slavnosti

Opět se můžete těšit na pestrý venkovní program v areálu obecního parku v Kyselce, v kině se můžete dozvědět mnoho zajímavého o historii i současném dění a také o plánech do budoucna.

Venkovní program zahájí hudební seskupení Bád Boys aneb gejzír lázeňské pohody, veselé písničky nejen o kraji pramenů. Předvedou se děti z mateřské i základní školy, pěvecký sbor a taneční kroužek. Chybět nebude oblíbené vystoupení taneční skupiny Centrum tance Harmonie, včetně dobové přehlídky. Pro děti i dospělé je pak připraveno vystoupení hudebního divadla Hnedle Vedle. Následovat bude humorné artistické vystoupení skupiny Flying Boys, známé z televizní show Československo má talent. Vrcholem slavnostního odpoledne bude koncert skupiny Michal Tučný revival Plzeň. A pro vytrvalce bude pokračovat oblíbené Oldies párty.

Chybět nebude půjčovna lodiček na řece Ohři pod dohledem vyškolených plavčíků. Samozřejmostí je bohaté občerstvení, prodej suvenýrů, řemeslné stánky a přehlídka historický vozidel.

Program v kině přinese přednášky a povídání nejen o historii Kyselky, dozvíte se informace o průběhu obnovy areálu bývalých lázní, zajímavosti z restaurátorských prací a také něco o chystaných projektech.

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU !
https://www.facebook.com/KyselskeSlavnosti/?fref=tsPřidej komentář k akci Kyselské slavnosti