Ježíškovy Vánoční trhy

od: Sobota, 09. prosinec 2017
do: Sobota, 09. prosinec 2017
lokalita: Karlovarsko, Boží Dar
ověření: akce bez záruky
naposledy upravil: Krušnohorci

Ježíškovy Vánoční trhy

Náměstí Ježíškova městečka ožije tradičními krušnohorskými řemesly a místními produkty a výrobky ze dřeva, kovu, keramiky, kůže či bylinek. Návštěvníci budou moci obdivovat krušnohorské techniky, mimo jiné ruční šití rukavic, paličkování, řezbářství či výrobu klasických potravin od cukroví přes masné speciality až po jiné pochutiny.

Od 10 do 17 hodin budou k vidění také zajímavé exempláře starých ski či lyžařského vybavení našich dědečků i pradědečků. Pro děti jsou připraveny vánoční dílny přímo v prostorách radnice na Božím Daru. Soutěžit budeme v malování obrázku „Jak vidím Ježíška“ a výstavu všech výtvarných prací „Ježíškové na šňůře“ si můžete prohlédnout přímo v Muzeu Boží Dar spolu s krásnými betlémy z dílny minulých generací krušnohorských řezbářů.

Ježíškovy trhy se konají pravidelně od roku 2010 v srdci Krušných hor, kde si společně s rodinou mohou hosté užít pohody v současném předvánočním shonu. Ježíškovy vánoční trhy jsou místem inspirace na krásný vánoční dárek z Krušných hor.

Podrobnější informace a program Ježíškových vánočních trhů naleznete na webových stránkách Města Boží Dar http://www.bozidar.czPřidej komentář k akci Ježíškovy Vánoční trhy