Zimní fotosoutěž s dopravou Ústeckého kraje

od: Neděle, 19. listopad 2017
do: Čtvrtek, 01. březen 2018
lokalita:
ověření: akce bez záruky
naposledy upravil: Krušnohorci

Zimní fotosoutěž s dopravou Ústeckého kraje

Dopravní prostředky Dopravy Ústeckého kraje (všechny vlaky mimo EC, lodě DÚK, zelené linkové autobusy nebo integrovaná městská doprava ve Varnsdorfu, Děčíně, Ústí nad Labem, Teplicích, Bílině, Jirkově a Chomutově) musí být vyfotografovány ve zjevně zimních podmínkách (sníh nebo viditelně zimní počasí). Zvyšte svoji naději na úspěch a snažte se dopravní prostředky fotografovat na hezkých místech v pozadí s krásnou přírodou, architektonickými dominantami apod. Velikost plochy, kterou zabírá dopravní prostředek na fotografii, není stanovena. Může se jednat i o detail dopravního prostředku, stejně jako o fotografii krajiny s dopravním prostředkem v pozadí. Zasláním fotografie dáváte souhlas k jejímu neomezenému užití Ústeckému kraji k propagaci DÚK. Podmínkou zařazení fotografie do soutěže je plnoletost autora a zaslání kompletních kontaktních údajů autora (jméno, adresa bydliště, e-mail, telefon) se souhlasem s pravidly soutěže. Každý autor může zaslat do soutěže maximálně 3 fotografie.
Fotografie, které nebudou splňovat požadované zadání, budou ze soutěže vyřazeny.
Zaslané fotografie vyhodnotí pětičlenná porota Dopravy Ústeckého kraje. Finální pořadí třiceti vybraných fotografií, za které budou jejich autoři odměněni cenami, zveřejní 12. 3. 2017 DÚK na svém Facebooku.
Přehled cen:
1.-3. místo – turistický batůžek + tričko DÚK + USB flash disk 8GB
4.- 6. místo - turistický batůžek + USB flash disk 8GB
7.-10. místo – turistický batůžek DÚK
11.-15. místo – tričko DÚK
16.-30. místo – USB flash disk 8GB
Své fotografie posílejte od 1. 11. 2017 do 1. 3. 2018 s kompletními kontaktními údaji a se souhlasem s pravidly soutěže na e-mail: pejsova.m@kr-ustecky.cz nebo muller.m@kr-ustecky.cz .

http://www.kr-ustecky.cz/zimni-fotosoutez/ms-236684/p1=236684Přidej komentář k akci Zimní fotosoutěž s dopravou Ústeckého kraje