Rodinné pasy Ústeckého kraje

10. září 2008, Zpravodajství, Elbland, sepsal Krušnohorci.

Rodinné pasy Ústeckého kraje  |  Ústecký kraj

Rodinné pasy Ústeckého kraje | Autor: Ústecký kraj, čteno: 2615x

Milí rodiče,

v našem kraji se snažíme dlouhodobě spolupracovat a podporovat aktivity dětí a mládeže. K této aktivní pomoci se nově připojují Rodinné pasy, které nabízejí slevový systém pro rodiny s dětmi do osmnácti let.

Jsem srdečně rád, že Ústecký kraj je první lokalitou z Čech, kde projekt osloví zájemce o slevy při nákupech, návštěvách kulturních akcí a objektů nebo aktivním trávení volného času. To vše na území České republiky, Slovenska a Dolního Rakouska.

Přicházíme k vám s konkrétní formou pomoci rodinám s dětmi. Nepůjde jen o nabídku slev, ale také o zábavu, soutěže nebo společná setkání se sportovní nebo kulturní tématikou.

Děkujeme za váš zájem o informace nebo registraci v projektu. Věřím, že plně využijete potenciál projektu Rodinné pasy a zažijete společně s námi spoustu zábavy na některé z připravovaných akcí. Přeji vám všem neopakovatelné zážitky.

Radek Vonka
náměstek a zástupce hejtmana Ústeckého kraje
Komu je projekt určen
Projekt je určen pro rodiny (i neúplné), alespoň s jedním dítětem do 18 let, trvale žijící v Ústeckéckém kraji. Registrace je ZDARMA.

Rozsah nabízených výhod
Zájemci o rodinné pasy mohou využívat slevy z oblasti kultury a sportu, nákupů (oděvy, elektronika, sportovní potřeby) a ostatních služeb (např. restaurace, ubytování, dovolené).

Největší slevy jsou nabízeny v oblasti volnočasových aktivit, u poskytovatelů, které jsou příspěvkovými organizacemi Ústeckého kraje, obcí a měst. Jedná se o muzea, koupaliště, divadla, památkové objekty, lázně, sportoviště a kulturní akce.

http://www.rodinnepasy.cz

Přidej svůj komentář k článku