Čokoládovna Mana v Krásné Lípě

30. září 2013, Archiv, , , sepsal Krušnohorci.

Čokoláda  |  Mana

Čokoláda | Autor: Mana, čteno: 2736x

Čokoládové bonbóny z pravé čokolády i čokoláda s příběhem a místem původu z kakaových plantáží - to vše je Mana v Krásné Lípě. K uspokojení vašich chutí zde pracovních odlévají čistou čokoládu (i 100% bez cukru), plněné pralinky a čokoládové tabulky. Vše se ručně vyrábí v provozovně, v Krásné Lípě.

Na výběr je zde z bílé, mléčné, hořké pravé čokolády. Prodej je na váhu i v balíčcích zhotovených na místě dle vašeho přání. K dispozici je výběr krabiček z ručního papíru, zhotovených na míru našim čokoládovým bonbónům. Tak se při výletu zastavte - podívat se na výrobu a čokomlsat.

Návštěva obchodu je zdarma. Sledování výroby čokolády s výkladem je vhodné domluvit předem (vhodné pro skupiny max. do 10 osob). Součástí sledování výroby s výkladem může být ochutnávka, také na základě předchozí domluvy. Lze domluvit také dárkové balíčky hrazené návštěvníky.

Kontakt:
Křinické nám. 255/5
Krásná Lípa
Čokoládovna Mana v Krásné Lípě na mapěPřidej svůj komentář k článku

Tipy na výlet poblíž

Rozhledna Sokolí vrch, 22,1 km

Rozhledna Sokolí vrch

Rozhlednu na Sokolím vrchu najdete nedaleko u obce Dobrná východně od Děčína. Původně telekomunikační věž byla doupravena na rozhlednu. Vrch je vysoký 506 m a rozhledna má výšku 51 m. Pro turisty je ... číst celé