Teambuilding Krušné hory

14. únor 2016, Zpravodajství, Elbland, sepsal Krušnohorci.

Teambuilding  |  Krušnohorci

Teambuilding | Autor: Krušnohorci, čteno: 1894x

Tak nás napadlo, že dáme dohromady takový nápadníček aktivit a zážitků, který mohou osoby plánující teambuilding (po staru výjezdní zasedání) využít a nechat se inspirovat.

Co je to teambuliding? Mělo by se jednat o zajímavé aktivity, které můžete nabídnout svému šéfovi za účelem stmelení kolektivu pracovníků řekněme v počtu do 30 osob. Může se jednat o sportovní výkony, emoční zážitky, gurmánské labužničení, odkazy na agentury pořádající stopovačky po lese apod. Samozřejmě spojené s Krušnými horami a Krušnohořím.


Offroad Safari

Tenhle projekt zážitkových offroad výletů v podání Martina Bareše nás nadchnul už při svém vzniku. Nyní Offroad Safari nabízí více než 20 tématický výletů terénními auty. Vychutnat si můžete podzemí Krušných hor, lágry a kryty z druhé světové války, těžbu z blízka v uhelném velkolomu, rýžování granátů nebo třeba víkendový offroad vandr po horách.

Sportovní teambuilding na Klínech

Hotel Emeran na Klínech pořádá zimní i letní teambuildingové aktivity. Kromě klasického lanového parku, nordic walkingu nebo paintballu nabízí i netradiční sjezd na terénních koloběžkách, jízdu se psím spřežením (celoročně), bojovky a hry v přírodě, jízdu rolbou, jízdu na sněžných skůtrech nebo noční výlet na sněžnicích.

Selský dvůr v Braňanech

Selský dvůr je taková farma nebo statek, a tak už sami můžete očekávat spojení s venkovem a přírodou. Starost o dobytek, projížďky na koních, táboráček a grilování selátka.To měšťákům vždycky dobije baterky!

Na něco jsme zapomněli?

V diskuzi pod článkem nám prosím zanechte i své tipy, rádi se také inspirujeme něčím novým.

Přidej svůj komentář k článku