Netradiční svatby v přírodě Krušných hor

29. květen 2016, Zážitky, Elbland, sepsal Krušnohorci.

Svatba u jezera  |  Krušnohorské svatby

Svatba u jezera | Autor: Krušnohorské svatby, čteno: 3249x

Možná právě plánujete svou svatbu a hledáte něco neobvyklého. Nechcete tuctový obřad na radnici, možná spíš trochu netradičně.

Podívejte se na službu Krušnohorské svatby a prozkoumejte jejich nabídku. Své "ANO" si můžete před tváří svědků říct zavěšeni na skále, na rozhledně, na vyhlídce, v přírodě u vody, na kole, na koni, na zámku nebo na lanovce. Milovníci zimních sportů můžou svatebčany vytáhnout na svatbu na lyžích. Pokud jste přecijen alespoň trošku konzervativní, zvolte obřad na horské chatě nebo hotelu.

Agentura pro vás zařídí vše od rezervace, rozeslání pozvánek, zajištění oddávajícího, zajištění místa, hostiny, ubytování - prostě komplet servis.

A pánové - rádi pomohou i s organizací zásnub!

V horské oblasti ve spolupráci se Sport areálem Klíny pro Vás připravujeme možnost zasazení stromu v aleji stromečků, kde lze zasadit strom Vašeho života na památku významných událostí (zásnuby, svatba, narození apod.) Krásnou vzpomínkou a symbolikou, která vybízí k návratům na místo svatby, kde roste strom od chvíle, kdy jste spojili Vaše životy v jeden. Obzvlášť po letech, se budete moci pokochat pohledem na již vzrostlý strom a ukázat jej rodině a dětem.

Ve světě už obvyklou, byť pro některé našince trošku ulítlou službu, přináší do Krušných hor nově Krušnohorské netradiční svatby.

Přidej svůj komentář k článku