Krušné Horory - prázdninové tématické putování Krušnými horami

01. červenec 2016, Zpravodajství, Elbland, sepsal Krušnohorci.

Krušnohorské horory  |  Destinační agentura Krušné hory

Krušnohorské horory | Autor: Destinační agentura Krušné hory, čteno: 2427x

Pro všechny, kteří mají rádi tajemná místa s příběhem, ze kterého trochu mrazí, rádi objevují nová zákoutí v českých krajinách, jsou lovci kešek, připravila Destinační agentura Krušné hory zážitkový okruh v Krušných horách na téma Krušné horory. Trošku morbidní téma, uvidíme, co na to děti.

Jedná se o ucelený okruh výletů po místech, s jejichž tajemstvím se hledači mohou seznámit vždy v krátkém filmu. Deset krátkých hraných filmů natočených na konkrétním místě v destinaci zavede turisty napříč celými Krušnými horami.

Komu nestačí místo najít, ale chtěl by na prázdninové dobrodružství v Krušných horách také další vzpomínku, může si v informačních centrech v Krušných horách vyzvednout svůj turistický pas. Do pasu pak sbírat razítka uschovaná ve všech boxech okruhu Krušné horory a na konci prázdnin pas poslat na adresu Destinační agentury Krušné hory. Pasy jsou slosovatelné a na vítěze čeká cena.

Výletování vás zavede do Lomu - Kravatovy jeskyně, do Jirkova na zámek Červený hrádek, na tajemný hrad Rýzmburk v Oseku, navštívíte Vodníkův zámek v Duchcově, v okolí lesné budete zachraňovat muže z Medvědí skály, Zničená Marcebila hledá východisko ze svého bezmezného smutku v okolí Jelení hory, vyrazíte na Moldavu za loupežníkem Hansem Nebelmörderem, na Měděnec za Měděnou paní, připomenete si leteckou bitvu nad Königsmühle v roce 1944 a jako bonus navštívíte Bájné sídlo Bart Wulfenberg při příležitosti konání svatby Marcebily.

Své letní putování za zajímavostmi Krušnohorských hororů musíte završit do 31. 10. 2016
Další obrázky k tématu

Pomsta | Destinační agentura Krušné horyLoupežník Štylplotr | Destinační agentura Krušné horyMěděná panna | Destinační agentura Krušné horyKrušné Horory - Königsmühle | Destinační agentura Krušné horyMedvědí skála | Destinační agentura Krušné horyVodníkův zámek | Destinační agentura Krušné hory

Přidej svůj komentář k článku