Tipy na vánoční dárky pro Krušnohorce

01. prosinec 2017, Zpravodajství, sepsal Krušnohorci.

Tipy na vánoční dárky  |  Krušnohorci

Tipy na vánoční dárky | Autor: Krušnohorci, čteno: 1359x

Milí Ježíšci, pokud nevíte, co letos nadělíte pod stromeček, přijměte pár nápadů na dárky. Některé z krušnohorskou tématikou, jiné jako prostě nápady.


Pobytový balíček


Tak nedá se začít asi ani jinak, než pobytovým balíčkem v některé z krušnohorských chat. Pro rodiny s dětmi doporučujeme třeba rodinný Penzion Daniela na Božím Daru. Pokud byste raději mířili více na východ, příjemný relax na horách spojený s cyklistikou nebo golfem nabízí například Krušnohorský dvůr na Teplicku. Pobyt spojený se zážitky z mnoha tradičních kulturních akcí nabízí Horský hotel Lesná na Chomutovsku nebo Penzion Bernard na Sokolovsku.


Kalendář 2018


S Kalendářem nemůžete udělat chybu. Vždycky se nějaký hodí a někam se dá pověsit a využívat. Petr Mikšíček nafotil jeden kalendář zcela krušnohorský, tak mi to přijde jako vhodný typ.


50 veselých her na cesty


Aby se děti zabavily i během cesty vlakem, autem na místo určení, zvažte zakoupit sadu 50 veselých her na cesty, která je vhodná pro všechny děti od 5 let věku. Tato sbírka jednoduchých her obsahuje sadu karet, z nichž na každé najdete jednu veselou hru pro jednoho a více hráčů. Karty zahrnují zábavné vyprávění příběhů, počítání, trochu přemýšlení, hádání a mnoho dalších činnosti.


Každý správný muž, nosí v kapse...

To se vždycky hodí. Na svačinu, na houby, na kde co. Kapesní nůž Victirinox je neocenitelný multifunkční pomocník.


Botky do terénu


Nedávno jsem sledoval jednu vášnivou diskuzi nad botami, které nosíte na výlety. Vlastně je to zajímavé téma a tak přináším svůj tip i sem. Dlouhodobě jsem spokojený s pohorami Meindl, takže proč je nedoporučit? Cenovka je trošku náročnější, ale nosím je intenzivně přes deset let a ještě určitě nekončíme. Takže určitě dobrá koupě.


Termosku na výlety


Aktuálně tu máme zimu, teplý čaj/grog/kafe/svařák se vždycky hodí. U termosek z poslední doby vídám různé inovativní způsoby zavírání. Pravda je, že stále nejlépe funguje a těsní klasické šroubovací víčko. Takže mám, nosím a doporučuji termosku Coleman, pěknou, dvouplášťovou, chromovou, s víčkem v podobě kelímku, na teplé a vlastně i studené nápoje.


Namydlená Káča


Podpořte některý z regionálních produktů z Krušnohoří. Třeba taková Namydlená Káča z Bíliny vyrábí mýdla plná bylinek pro každodenní použití. Vyrábí je pouze z přírodních ingrediencí, používá rostlinné oleje a vždy pouze za studena. Můžete se stavit osobně nebo objednat přes e-shop.

Výlet s Offroadsafari.cz - darujte dobrodružství


Unikátní projekt, možná snad i v celé republice. Nasednete s průvodcem do terénního auta a projedete se podhůřím i pohořím, navštívíte zajímavá místa, vše doplněno poutavým obsahem. Na výběr máte z tématických výletů - ať už vás zajímá krása industriální krajiny, nebo krásy přírody, historie nebo současnost, vždy si vyberete.


Úniková hra - Escape


Uniknout ze zavřené místnosti je pěkná návyková zábava. Pod Krušnými horami najdete spoustu připravených místností, kde vás rádi zavřou. No a jestli se dostanete ven, záleží i na vaší šikovnosti. V partě lidí, je to pěkná, příjemná zábava, kdy máte co řešit a na co vzpomínat. Pár tipů na Escape hry najdete i na Krušnohorcích.


Tabletek

Všechny výlety je třeba důkladně naplánovat. K tomu poslouží velmi dobře například tablet Lenovo.


Křížovky pro dlouhé večery


Předplatné křížovek na celý rok nebo pořádný sešit křížovek, sudoku propotěšení a pobavení od vydavatelství Sagax.


10% zpět z ceny rezevace na Booking.com

Pro naše přátele 10% zpětná sleva pro rezervace učiněné přes tento odkaz na Booking.com
Další obrázky k tématu

Boty Meindl | Meindl.deNamydlená Káča | www.namydlena-kaca.czTipy na vánoční dárky pro Krušnohorce | Krušnohorci

Přidej svůj komentář k článku